Dílenský nábytek modelové řady PROFI

Dílenský nábytek modelové řady PROFI

 

 

Sestava profesionálních dílenských stolů a masivní bukovou deskou, zásuvkovými kontejnery, kanálem s rozvodem elektrické energie a nástavbou s osvětlovacími tělesy

 

 

 

Pro společnost Faurecia Interiors s.r.o. jsme vyrobili, dodali a nainstalovali profesionální dílenské pracovní stoly, skříně s křídlovými dveřmi na nářadí a materiál a v neposlední řadě i šatní skříně pro 200 zaměstnanců.

 

Rýsuje se vám v hlavě nápad pro vybavení dílenským nábytkem?

NAPIŠTE NÁM

 

 

Pohled na pracovní plochu dílenských pracovních stolů osazených masivní bukovou spárovkou

 

energo kanál pro rozvod elektrické energie a stlačeného vzduchu

 
Jako materiál pracovní plochy si zákazník vybral masivní bukovou spárovku v tloušťce 40 mm. Tyto pracovní desky jsou určené pro vnitřní prostředí se stálou teplotou a vlhkostí. Jejich velkou předností je mechanická odolnost a dlouhá životnost.   Do zadní části pracovní plochy stolu jsme namontovali rozvodnou lištu, která slouží pro bezpečné a pohodlné zajištění přívodu elektrické energie a stlačeného vzduchu. V liště jsou umístěny jistící prvky, spínání zásuvkových okruhů a osvětlení. Masivní konstrukce lišty je vytvořena z eloxovaných hliníkových profilů kombinovaných s ocelovými lakovanými díly. 
Vše je z hlediska ergonomie v pohodlném dosahu operátora, což přispívá k vyššímu výkonu a produktivitě.

 

Nástavby dílenských pracovních stolů s perforovanými panely, sklopnými policemi a osvětlením

 

 

 
Do zadní části stolů jsme namontovali konstrukci nástaveb. Do perforovaných panelů je možno umístit držáky nářadí, nástrojů a lišty pro zavěšení plastových zásobníků pro drobné součástky. Odkládací police lze namontovat do libovolné výšky a jejich plochu je možné sklopit. V horní části nástavby je namontované svítidlo, které účinně osvětluje celý pracovní prostor.    

 

 

 

 

Výrobní provoz vybavený dílenskými pracovními stoly a skříněmi na materiál

Kontejnery pracovní stolů mají zásuvky vedené na špičkových výsuvných lištách Fulterer s možností plného vysunutí a plošnou nosností 65 Kg. Vnitřní prostor zásuvek je připraven pro umístění dělících příček. Po celé šířce zásuvky je umístěno madlo z eloxovaného hliníkového profilu s protiskluzovým drážkováním. V přední části madla je drážka pro vložení popisu obsahu zásuvky. Kontejnery jsou vybavené systémem centrálního uzamykání zásuvek.

 

*
*
*
*