O nás

Společnost ALFA 3, s.r.o. je ryze českou výrobní společností.

Zabýváme se vývojem, výrobou a prodejem kovového nábytku.

Společnost byla založena v roce 1991 jako nástupnická organizace společnosti OPOS. Za dobu své existence prošla dynamickým vývojem.

V roce 2007 jsme zahájili první investice do CNC výrobních zařízení na zpracování plechu. Postupně jsme tak nahradili konvenční výrobní technologie. Zároveň jsme zahájili výrobu nových výrobních řad produktů pro vybavení šaten a dílen.

V roce 2017 jsme uvedli do provozu první automatickou výrobní linku na zpracování plechových součástí. Ta byla v roce 2019 doplněna o druhou výrobní linku a robotizovaný sklad.

Intenzivně pracujeme na implementaci nových funkčností našeho ERP včetně obousměrné datové komunikace s výrobními technologiemi. Produktové portfolio průběžně doplňujeme o nové sofistikovanější produkty.

Naše značka se stala synonymem pro kovový nábytek prémiové kvality. Naše výrobky navrhujeme tak, aby spolehlivě plnily všechny nároky našich zákazníků z oblasti průmyslu, obchodu, stavebnictví, školství, administrativy, sportu, cestovního ruchu, složek záchranného systému a dalších.

Od plánování až po realizaci  

Od procesu plánování až po vlastní realizaci získáte vše z jednoho zdroje. Naši pracovníci nebo smluvní partneři jsou připraveni podpořit vás ve všech fázích projektu, a to jak formou konzultací, tak i prostřednictvím osobních jednání.  

Zakládáme si na chytrých řešeních, konstrukce našich výrobků obsahuje prvky, které přispívají k vyšší bezpečnosti a uživatelské přívětivosti.

Neustále zlepšujeme naše procesy a pracujeme na zvyšování produktivity. Naše technologie se vyznačují nízkou energetickou náročností a jsou ohleduplné k životnímu prostředí.

•    Disponujeme vlastním vývojovým a konstrukčním zázemím. V našem týmu máme vysoce kvalifikované odborníky, kteří pracují s moderním 3D konstrukčním systémem. 

•    Výroba součástí probíhá na robotizovaných výrobních linkách PRIMA POWER propojených s automatizovaným skladovacím systémem. 

•    Pro svařovací operace využíváme jak robotická, tak i ruční pracoviště.

•    Lakování našich výrobků provádíme na poloautomatické lince IDEAL-LINE s aplikační technologií GEMA.

Spolupracujte s námi

Naše výrobky prodáváme prostřednictvím autorizovaných prodejců. V rámci české republiky jsme schopni projekty většího rozsahu realizovat přímo s využitím vlastního technického, prodejního a servisního zázemí.

   

 

 

 Obchodní zastoupení

* Pro kontakt s obchodním zástupcem ve Vaší zemi, vyplňte a odešlete kontaktní formulář. Náš zástupce Vás bude kontaktovat v nejbližším možném termínu.

Napište nám

*
*
*
*