Prémiová šatní skříň ALFORT pro hotely a akvaparky

10.12.2020 09:00 Technické informace
  prémiová šatní skříň ALFORT určená pro wellness centra a akvaparky  

 

Korpusy šatních skříní ALFORT jsou vyrobené z ocelového galvanicky pozinkovaného plechu tloušťky 0,8 mm. Povrchovou úpravu provádíme exteriérovými práškovými barvami, díky čemuž dosahujeme vysoké protikorozní odolnosti.

Masivní svařovaná konstrukce je zárukou spolehlivosti a vysoké mechanické odolnosti.  

 
 
  designová kovová šatní skříň s dveřmi z kompaktních desek s HPL povrchem  

 

Dveřní panely jsou vyrobené z kompaktních desek. Jedná se o silnostěnný kompaktní laminát s HPL povrchem. Tento materiál je odolný proti vlhku, mechanickému poškození a chemikáliím.

Alternativně můžeme nabídnout dveře z galvanicky pozinkovaného plechu lakovaného fasádní práškovou barvou. I v tomto případě má zákazník možnost výběru z široké palety barevných odstínů RAL standard.

 

Dveře šatních skříněk z kompaktních desek s HPL povrchem – vysokotlaký laminát   Kompaktní desky jsou dostupné v široké škále barevných odstínů dekorů dřeva a různých textur a vzorů.

 

Dveře jsou namontované na seřiditelných závěsech s tlumeným dovíráním. Za příplatek můžeme dodat dveřní závěsy z nerezové oceli. Standardní úhel otevření dveří je cca 110°. Dveře jsou vybavené omezovačem úhlu otevření. 

  dveřní závěs prémiových kovových šatních skříní ALFORT

 

cylindrický zámek s hákovou závorou pro bezpečné uzamčení šatních skříní   Nejběžnější variantou uzamykání jsou cylindrické zámky. Zákazník si však dle svých preferencí může vybrat z široké palety uzamykacích systémů. Jejich podrobný popis je uveden v samostatné sekci našeho magazínu.

 

Chcete doporučit vhodný způsob uzamykání?
Určitě najdeme společné řešení.

ZOBRAZIT SYSTÉMY UZAMYKÁNÍ

 

Skříně mají účinný systém přirozeného odvětrávání. Průřez větracích otvorů odpovídá požadavkům normy DIN 4547.

Police jsou spojené s korpusy za pomoci technologie odporového svařování kombinovaného s tvarovými spoji. Plošná nosnost odkládacích police je minimálně 30 Kg.

  odkládací police, hliníková oválná šatní tyč a háčky šatních skříní

 

Masivní plochooválná šatní tyč s drážkami, originální design ALFA3, materiál eloxovaný hliník, plastové háčky   Šatní skříně řady ALFORT standardně dodáváme s masivní plochooválnou drážkovanou šatní tyčí v originálním designu ALFA 3 s nosností 20 Kg. Posuvné plastové háčky a háčky na ručníky mají nosnost 4 Kg.

 

Montážní otvor zámku je vyztužen nerezovou deskou, která roznáší zatížení do větší plochy. Speciální tvar závory zámku spolu s nerezovým uzamykacím protikusem, jsou zárukou vysoké odolnosti proti násilnému vypáčení dveří.

V plášti dveří jsou namontované tlumící dorazové prvky.

  závora zámku šatních skříní ALFORT, tlumící dorazový prvek

 

madlo šatních skříní ALFORT, dveře z kompaktní desky s HPL povrchem   Vnější část dveří je osazena madlem v designu vhodně doplňujícím celkový vzhled prémiových šatních skříní řady ALFORT.

 

 

Rádi bychom upozornili, že tento typ skříní je dostupný pouze pro velké a střední projekty. Dveřní panely se v dekorech požadovaných zákazníkem individuálně objednávají pro konkrétní projekt, a proto je třeba počítat s delšími dodacími lhůtami.

 

 
Rýsuje se vám v hlavě nápad na modernizaci vybavení šaten?
Rádi vám s jeho návrhem pomůžeme. Najdeme společné řešení.
 

NAPIŠTE NÁM