Vybavení garáže skříněmi UNI a pracovním stolem ALPEDE

22.10.2020 09:00 Realizované projekty
 

Češi jsou národem kutilů. Do řemeslných prací se ve více než polovině případů pouští sami. Na sestavení nábytku, výměnu zámku, opravu jízdního kola, vymalování bytu nebo zahradní práce by si odborníka pozvala jen necelá polovina Čechů, jak vyplynulo z průzkumu Raiffeisen stavební spořitelny.

 

  ALFA 3 – vybavení garáže dílenským nábytkem ALFA3 UNI a pracovním stolem ALPEDE  

 

 

ALFA 3 – raiffeisen-investicni-spolecnost-pruzkum-remeslnne-prace

 

 

Je obvyklé, že nahromadíme spoustu různého nářadí, spojovacího materiálu, zahradní techniky, náhradních dílů a sportovního náčiní a v garáži nebo ve sklepě to pak vypadá podobně jako na následující fotografii.

 

 

 

Garáž

 

 

 

Situaci můžete relativně levně vyřešit nákupem dílenských stolů, skříní a regálů, které naleznete v sortimentu většiny hobbymarketů. Musíte však počítat s tím, že konstrukce nosných částí je vyrobena z poměrně tenkých profilovaných plechů, nábytek je dodáván v demontovaném stavu, pevnost spojů není příliš vysoká a stabilita, trvanlivost a kvalita je hodně vzdálená pevným průmyslovým řešením.

Doporučujeme Vám vybrat si pracovní stoly, skříně a příslušenství ze širokého sortimentu dílenského nábytku řady UNI. Všechny výrobky se vyznačují kvalitním zpracováním, svařovanou konstrukcí a provedením vhodným i pro náročné průmyslové využití. 

Do skříní a zásuvek našich pracovních stolů si snadno uložíte vše potřebné a zůstane Vám spousta prostoru pro parkování vozidel nebo vaši tvůrčí činnost.

Orientační cena nábytku vyobrazeného na fotografiích je 65 365 Kč bez DPH.

 

 

Pokud byste měli zájem o podobné vybavení garáže.
Náš konstrukční tým je připraven navrhnout vám řešení, které uspokojí i vaše individuální požadavky.

POVĚZTE MI VÍC

 

ALFA3, vybavení garáže - pracovní dílenský stůl ALPEDE, univerzální kovové skříně se zásuvkami

 

ALFA3, vybavení garáže - pracovní dílenský stůl ALPEDE s energokanálem   ALFA3, energokanál v plášti vyrobeném z eloxovaného hliníku, zásuvky na 230 V, včetně ovládání osvětlení a jištění   ALFA3, přehledné umístění nářadí na držácích umístěných v perforované stěně skříně řady UNI

 

ALFA3, univerzální skříně umístěné v garáži pro uložení lyžařské obuvi, motocyklových přileb a nářadí