Prémiové šatní skříně ALFORT

Prémiové šatní skříně ALFORT

Pro našeho významného zahraničního zákazníka jsme vyrobili kovové šatní skříně řady ALFORT s dveřmi z polaminované dřevotřísky v dekoru dub Davos. Skříně budou nainstalovány v hotelovém wellness centru. Jejich design je pečlivě sladěn s vnitřními interiéry a citlivě doplňuje zvolený architektonický koncept.

 

  Prémiové šatní skříně s dveřmi ve tvaru Z  

 

 

Skříně mají masivní kovové korpusy z ocelového plechu tloušťky 0,8 mm. Do vlhkého prostředí můžeme nabídnout příplatkové provedení z galvanicky pozinkovaného a lakovaného plechu s dveřními panely z kompaktních desek s HPL povrchem.

 
 
 
  Uzamykatelné prémiové šatní skříně Alfort  

 

 

Všechny konstrukční součásti jsou pečlivě navrženy zpracovány a slícovány. Svou pozornost věnujeme každému detailu a věříme, že to naši zákazníci poznají a ocení.

 

 

Úložná skříňka Alfort   Na vnitřní straně dveří jsou transparentní tlumící dorazy. Montážní otvor zámku je vyztužen plastovou miskou s nerezovou destičkou, která přenáší zatížení do celé její plochy.

 

Zákazník zvolil systém uzamykání standardními cylindrickými zámky. Tyto zámky mají 4000 možných kombinací a jsou vybavené přípravou pro použití centrálního klíče.

Na dveřích je namontováno madlo TULIP Prisma v dekoru satin chrom.

  Cylindrický zámek u šatní skříňky Alfort

 

 

 

V případě požadavku zákazníka jsme schopni tyto skříně dodat s elektronickými kódovými nebo čipovými zámky.

 

 

Chcete doporučit vhodný způsob uzamykání?
Určitě najdeme společné řešení.

POVĚZTE MI VÍC

 

Vnitřní výbava prémiových šatních skříní ALFORT   Do každého oddělení jsme namontovali šatní tyč z hliníkového eloxovaného profilu s nosností 20 Kg. Na něm jsou nasazené nevyjímatelné posuvné plastové háčky s nosností 4 Kg. 
Na boční liště držáku šatní tyče jsou umístěné dva plastové háčky na ručníky.

 

Dveře jsou uchycené na kvalitních plně seřiditelných nábytkových závěsech s tlumeným dovíráním. Maximální úhel otevření dveří je cca 100°. Skříně jsou vybaveny omezovačem úhlu otevření dveří. 

  Tlumené dovírání u šatní skříně Alfort

 

 

  Úložné šatní skříně Alfort s dveřmi ve tvaru Z  
 

 

Jsme rádi, že si zákazník zvolil naše výrobky z prémiové řady ALFORT. Věříme, že s nimi bude dlouhodobě spokojen a že se budou podílet na vytvoření příjemné atmosféry pro návštěvníky hotelového wellnness centra.